Kontaktujte nás

+421 917 504 629

info@tropharm.com

info@tropharm.com

V prípade otázok alebo pripomienok nás prosím kontaktujte

O nás

Neustále sa zlepšujeme

Tropharm je slovenská moderná a inovatívna spoločnosť, ktorej cieľom je neustále zlepšovať kvalitu života svojich zákazníkov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Našim cieľom je ponúkať vám len vysoko kvalitné produkty, ktoré prešli mnohými testami a certifikáciami. Výživové doplnky od firmy Tropharm sú maximálne bezpečné a neobsahujú žiadne chemické zloženie, pridané sladidlá či konzervanty a ich základ tvoria prírodné zložky vysokej kvality.

Naša spoločnosť si zakladá na dobrých a korektných vzťahoch nielen so svojimi dodávateľmi, ale aj odberateľmi, preto je pre nás dôležitá aj vaša spätná väzba.

Uvedomujeme si, že pre šťastný a kvalitný život je nevyhnutné dobré zdravie, ktoré vieme mnohokrát ovplyvniť a zlepšiť užívaním správnych, kvalitných a overených produktov.

Neustále vyvíjame nové produkty, ktoré testujeme a následne doručujeme priamo k našim zákazníkom.

O nás

Vízie a ciele:

O nás

Naše hodnoty

Profesionalita

Zakladáme si na dobrých a korektných vzťahoch nielen s dodávateľmi ale aj s našimi odberateľmi. Jedným z našich cieľov je neustále vzdelávanie sa a následná edukácia našich zákazníkov.

Kvalita

Kladieme dôraz na výber našich dodávateľov a preto starostlivo vyberáme zložky, ktoré používame pri výrobe našich produktov. Zložky sú certifikované a v tej najvyššej kvalite, ktoré spĺňajú všetky legislatívne normy a požiadavky.

Inovatívnosť

Vývoj nových produktov a zlepšovanie tých aktuálnych je jedným z našich základných cieľov. Rýchly pokrok v oblasti výskumu nám umožňuje pretaviť tieto poznatky do konkrétneho produktu, ktorý môže výrazne zvýšiť kvalitu života našich zákazníkov.

Etický kódex

Svoju prácu vykonávame v súlade s etickými a legislatívnymi pravidlami a požiadavkami. Bezpečnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste a preto vyvíjame produkty s prísnym dohľadom, následne prechádzajú testami a certifikáciami.

Otvorenosť

Vďaka spätnej väzbe sa dokážeme posúvať a zlepšovať. A keďže nám na neustálom vývoji tých najlepších produktov záleží, sme otvorení komunikácii a postrehom zo strany odberateľov či našich zákazníkov.

Homepage – Slovenčina