Neváhejte nás kontaktovat

+421 917 504 629

info@tropharm.com

info@tropharm.com

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte

O nás

Neustále se zlepšujeme

Tropharm je slovenská moderní a inovativní společnost, jejímž cílem je neustále zlepšovat kvalitu života svých zákazníků nejen na Slovensku, ale také v zahraničí.

Naším cílem je nabízet vám jen vysoce kvalitní produkty, které prošly mnoha testy a certifikacemi. Výživové doplňky od firmy Tropharm jsou maximálně bezpečné a neobsahují žádné chemické složení, přidaná sladidla či konzervanty, a jejich základ tvoří přírodní složky vysoké kvality.

Naše společnost si zakládá na dobrých a korektních vztazích nejen se svými dodavateli, ale také odběrateli, proto je pro nás důležitá i vaše zpětná vazba.

Uvědomujeme si, že pro šťastný a kvalitní život je nezbytné dobré zdraví, které umíme mnoha způsoby ovlivnit a zlepšit užíváním správných, kvalitních a ověřených produktů.

Neustále vyvíjíme nové produkty, které testujeme a následně doručujeme přímo našim zákazníkům.

O nás

Vize a cíle:

O nás

Naše hodnoty

Profesionalita

Zakládáme si na dobrých a korektních vztazích nejen s dodavateli, ale také s našimi odběrateli. Jedním z našich cílů je neustálé vzdělávání se a následné vzdělávání našich zákazníků.

Kvalita

Klademe důraz na výběr našich dodavatelů, a proto pečlivě vybíráme složky, které používáme při výrobě našich produktů. Složky jsou certifikovány a v té nejvyšší kvalitě, které splňují všechny legislativní normy a požadavky.

Inovativnost

Vývoj nových produktů a zlepšování těch aktuálních je jedním z našich základních cílů. Rychlý pokrok v oblasti výzkumu nám umožňuje přetavit tyto poznatky do konkrétního produktu, který může výrazně zvýšit kvalitu života našich zákazníků.

Etický kodex

Svou práci vykonáváme v souladu s etickými a legislativními pravidly a požadavky. Bezpečnost našich zákazníků je pro nás na prvním místě, a proto vyvíjíme produkty pod přísným dohledem, následně procházejí testy a certifikacemi.

Otevřenost

Díky zpětné vazbě se dokážeme posouvat a zlepšovat. A jelikož nám na neustálém vývoji těch nejlepších produktů záleží, jsme otevřeni komunikaci a postřehům ze strany odběratelů či našich zákazníků.

Homepage – Čeština